*Mideniz ağrıyorsa, yaşadığınız ama hazmedemediğiniz şeyler var demektir. Olan her şeyin bizim hayrımıza olduğunu bilip, sevgiyle hazmedin!
*Boynunuz ağrıyorsa, tavizsizsiniz demektir. Olaylara farklı açılardan bakıp pozitif taraflarını görmeye çalışın, inadı bırakın!
*Beliniz ağrıyorsa; maddi kaygılardan, parasızlık sıkıntılarından, para yatırmaktan kurtulun.
*Ayak ve bacaklar ağrıyorsa, sol taraf için; geçmişle bağlarınızı koparıp geçmişin acılarından “veya” sından vazgeçin! Sağ taraf için; gelecekten korkmayın, kendinizi güvende hissedin. Geleceğinize güvenin!
*Başınız ağrıyorsa, kendinizi cezalandırmaktan vazgeçin. Değersizlik duygusundan kurtulun, siz değerlisiniz!
*Geceleri uykunuzda dişlerinizi gıcırdatıyorsanız; Bastırdığınız öfkeleriniz var demektir. Öfkelerinizi serbest bırakın!!!
*Göz bozukluğu ve ağrıları varsa; görmem gereken ne diye sor, görmeniz gereken bir şeyi inatla görmek istemiyorsunuzdur. Görmeyi seçin!
*Kulak ağrıları ve duyma bozukluğu için; bilmem gereken ne diye sor inatla, kendinizi etrafın seslerine kapatmayın. Duymayı seçin, o seslerden size mesaj var!
*Regl ağrılarınız varsa; cinselliği ayıp saymayı bırakın, dişiliğinizi ve size sunduğu avantajları sevgi ile kabul edin!
*Sırtınız ağrıyorsa, kendinizi suçlamayı bırakın. Suçluluk duygusundan vazgeçin.
*Omuzlarınız ağrıyorsa, taşıdığın yükler sana fazla geliyor diye veryansın ediyor bedenin. Başkalarının yüklerini, sorumluluklarını taşımaktan vazgeçin.
*Boğazınız ağrıyorsa; ifade edemediğiniz, sustunuz şeyler var demektir. Kendinizi sevgiyle ifade etmeyi seçin, çekingen olmayı reddedin.
*Alerjiniz varsa, sahip olduğunuz gücün farkına varın. Gücünüzü reddetmeyi bırakın. Kime alerjiniz olduğunu düşünün.
*Diş ağrılarınız varsa, kararlarınızın arkasında durun. Kararsızlığınızı bırakın.
*Bağırsaklarda problem varsa, hazmedemediğin şeyler vardır. Hazmetmeyi öğrenin ve içinizde tutmayı bırakın. İhtiyaç duymadığınız şeyleri atmanın zamanı geldi de geçiyor!!
*Kalbiniz ağrıyorsa, SEVİN!